Калушанина Андрія Квятковського президент України нагородив “Золотим серцем”

Суспільство

У Міжнародний день волонтера президент Володимир Зеленський нагородив відзнакою “Золоте серце” 40 українських волонтерів. 73-поміж нагороджених – калушанин Андрій Квятковський, відомий спортсмен, вихованець місцевої школи вільної боротьби, учасник двох Олімпіад. Нагороду отримав “за вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського pyху».


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Наприкінці 2021 року Андрій разом з дружиною Анастасією створив благодійний фонд «Kvyatkovskyy Family Foundation» (БО «Фонд Родини Квятковських»). На початках організація опікувалась  талановитими дітьми, які прагнули розвиватись у спортивній, освітній, творчій царинах, але не мали фінансової можливості. Та з вибухом великої війни команда скорегувала напрямки діяльності фонду.


Зосередились на підтримці ЗСУ та ТрО, внутрішньо переміщених осіб, відправленні гуманітарної допомоги для постраждалих.


Зокрема, волонтери розселили у безпечних місцях загалом понад 1000 ВПО, долучались до організації концертів у військових шпиталях на підтримку військових, організовували благодійні аукціони та форуми, реалізовували проєкти з психологічної реабілітації дітей у військовий період.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 357
banner