Калуська борчиня Аліна Філіпович здобула срібло на чемпіонаті Європи

Суспільство

Вихованка ДЮСШ Калуської міської ради – Аліна Філіпович  посіла друге місце на континентальному чемпіонаті Європи з вільної боротьби, що проходив у Бухаресті з 12 по 18 лютого. А жіноча збірна України, у складі якої була Аліна, виборола на цих змаганнях першість.

Пише Голос-Інфо, посилаючись на Андрій Найда

Також нагадуємо, що з 16 по 17 березня в Луцьку відбувся чемпіонат України з вільної боротьби U23. Спортсменка Аліна Філіпович посіла друге місце у ваговій категорії 57 кг.

Щиро пишаємося, що наша калушанка Аліна Філіпович у змаганні за змаганням підкорює світ та своїми досягненнями прославляє Україну, Прикарпаття та Калуську громаду на міжнародному рівні! А це має надзвичайну вагомість, особливо в часі сьогодення.”, – йдеться у повідомленні.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.