Калуська громада має надійних та небайдужих друзів із Франції

Суспільство

Це – організація Прем’єр Уржанс Інтернасьональ /Première Urgence Internationale, яка активно співпрацюює із волонтерами ГО «Чисті серця Калуш»


Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на Андрія Найду


У липні мав приємність спільно з головою ГО «Чисті серця Калуш» Михайлом Найдою поспілкуватися з представниками французької організації особисто, обговорювали шляхи співпраці.


Їх діяльність важлива та потужна, адже направлена на допомогу цивільному населенню, що у скрутному становищі через природні катаклізми, війну чи економічний колапс.


Мобільна медична бригада в складі лікаря, медсестри, психолога, соціального працівника та фахівця з питань соціального й правового захисту надає допомогу як внутрішньо переміщеним, так і місцевим мешканцям, які перебувають у скруті. Для охочих є можливість зробити кардіограму, деякі аналізи, огляд лікаря і отримати безоплатно ліки.


Організація Прем’єр Уржанс Інтернасьональ /Première Urgence Internationale реалізує багато надпотрібних нових проектів. Вчора втілювали один із них.


На базі ГО «Чисті серця Калуш» відбувся захід, який присвячений гендерній рівності та протидії гендерно зумовленому насильству – своєрідне навчання для соціальних працівників.


У ході заходу соціальні працівники активно обговорювали важливі питання, пов’язані зі зміною ставлення до гендерних ролей та боротьбою з насильством.


Така тема на сьогодні надзвичайно актуальна, а особливо в часі Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».


Première Urgence Internationale у Калуській громаді вже не вперше. Дякуємо їм за активну позицію та підтримку. Радіємо нашій співпраці, яка, сподіваємось, продовжуватиметься й надалі!
Також дякуємо й ГО «Чисті серця Калуш» за потужну волонтерську справу.


Команда продовжує надавати комплексну юридичну, соціальну та психологічну допомогу мешканцям. Також проводяться заняття для дітей. Наразі триває набір дітей на курс підготовки до школи з Дитячим журналом “Пізнайко” “Зимові пригоди” для дітей від 5 років. Початок 6 грудня. В програмі: інтерактивні та ігровий метод навчання, творчі завдання для розвитку та фантазії; вивчення алфавіту в ігровій формі, математика, мова, логіка, розвиток соціальних навичок. Курс триватиме 3 місяці. Заняття проводитимуться щосереди о 14:30.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 245
banner