Калуська громада приєдналася до руху за збереження клімату та енергії

Суспільство

Від сьогодні, 30 березня, Калуська міська громада є підписантом «Угоди мерів щодо Клімату та Енергії».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Калуську міську раду.


Дане рішення на пленарному засіданні ухвалила міська рада. Таким чином Калуська громада приєдналася до європейської ініціативи – найбільшого у світі руху за збереження клімату та енергії на місцевому рівні, який об’єднує тисячі місцевих органів влади, що добровільно взяли на себе зобов’язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.


“Відповідно до нинішнього рішення ми добровільно взяли на себе зобов’язання до 2030 року скоротити викиди CO2 в Калуській міській територіальній громаді щонайменше на 35% шляхом заходів з підвищення енергоефективності, використання відновлюваних джерел енергії, подолання енергетичної бідності, а до 2050 року досягти кліматичної нейтральності Калуської міської територіальної громади на рівні, зазначеному у Національно визначеному внеску або встановленому ЄС для країн Східного партнерства”, — зазначають у дописі.

Наступним кроком має стати розроблення конкретного плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Калуської міської територіальної громади. Відповідні доручення вже отримали структурні підрозділи міської ради.


Переглядів: 483
banner