Калуська громада ввійшла до ІІ етапу конкурсу «ENERGY MANAGEMENT STAR 2024»

Суспільство
Конкурс проходить у рамках проекту ЄС Угода мерів-Схід за підтримки Міністерства розвитку громад територій та інфраструктури України, Асоціації Енергоефективні міста України та Проекту з енергоефективності та захисту клімату, що впроваджуються GIZ за дорученням уряду Німеччини. Калуська громада ввійшла до ІІ етапу конкурсу «ENERGY MANAGEMENT STAR 2024»


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрій Найда


Калущину  представляє заступниця начальника управління – начальниця відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста міської ради, Тетяна Сеньків.


У ІІ етап конкурсу громада пройшла, здобувши почесне 2 місце серед семи інших громад, набравши 46 балів. У фіналі зустрінуться 3 конкурсанти.


Проектна ідея – Енергонезалежна Калуська центральна районна лікарня.


Проект  передбачає створення енергетично незалежного медичного закладу: проведення утеплення будівлі лікарні, оновлення системи опалення, встановлення сонячної електростанції та зниження викидів вуглекислого газу.

“Перемога у конкурсі дасть нам можливість презентувати його перед міжнародними донорами та залучати до його реалізації грантові кошти. Сподіваємося, що все вийде.”, – зазначив Андрій Найда.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 230
banner