Калуські депутати прийняли районний бюджет на 2024 рік

Суспільство

5 грудня відбулося пленарне засідання сесії Калуської районної ради. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови РДА Іван Шикеринець, заступники голови райдержадміністрації Ярослава Гасяк і Роман Гавриляк, керівник апарату РДА Наталія Вібла, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Насамперед голова районної ради Михайло Лаврів привітав депутата Івана Шикеринця з обранням на посаду першого заступника голови райдержадміністрації та побажав йому плідної праці на благо району.


Сьогодні депутати районної ради розглянули чимало питань, які підготували структурні підрозділи райдержадміністрації.

Зокрема, прийняли Програму забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй Калуською районною радою повноважень на 2024-2026 роки та районну цільову Програму заходів з мобілізації в Калуському районі на 2024 рік.


Також на сесії районної ради розглянули фінансові питання. Зокрема, обранці громади району затвердили звіт про виконання районного бюджету Калуського району за 9 місяців 2023 року, а відтак ухвалили районний бюджет на 2024 рік. З цих питань доповіла начальник відділу фінансів райдержадміністрації Людмила Федун.


За словами головного фінансиста району, доходи і видатки районного бюджету визначено у сумі 2 млн 214,9 тис. грн. З урахуванням субвенцій і дотацій районний бюджет становить 2 млн 389,9 тис. грн.


Крім того, на сесії депутати прийняли кілька рішень, що стосуються діяльності районної ради.


Переглядів: 486
banner