Калуські фахівці з соціального захисту працювали на столичному форумі

Суспільство

Два дні, 22-23 листопада, у Києві тривав діалоговий форум із питань соціального захисту та соціального забезпечення.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


Із присутніми спілкувалися посадовці профільних міністерств, Київської міської державної адміністрації, представники Асоціації міст України.


Першого дня обговорювали актуальні питання, зокрема, і сфери діяльності, які набули ваги з початком повномасштабної війни: робота із внутрішньо переміщеними особами, ветеранами, військовослужбовцями та їхніми сім’ями. Учасники мали можливість звернути увагу на моменти у законодавстві, які, з огляду на їхній практичний досвід, вимагають доопрацювання чи уточнення.


Другий день відвели на вивчення роботи Центру комплексної підтримки учасників бойових дій «Київ Мілітарі Хаб».


Серед 30-и учасників форуму – і начальниця управління соціального захисту Калуської міської ради Любов Федоришин.


– Дуже цікавий досвід столичних колег в організації підтримки ветеранів. Адже у Калуській громаді ми теж напрацьовуємо ефективний механізм для взаємодії із цією категорією населення. Масштаб проробленої роботи у столиці – дуже великий. Їм допомагає інформаційно-обчислювальний центр. Однак, як і заплановано у нашій громаді, там розпочинали налагоджувати систему саме з опитування. Так дізнавались про основні напрямки, де ветерани потребують допомоги, — зазначила Любов Федоришин. — Цю тему ми обговорили із директором департаменту соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України Русланом Приходьком. Пропозиції учасників форуму обіцяють передати на розгляд міністерства і надалі напрацьовувати законодавство для ефективного соціального захисту учасників бойових дій та членів їхніх сімей.


Захід відбувся у рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво».


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 413
banner