Калуські військовослужбовці повернулися з реабілітації, яка проходила в Литві

Суспільство

Нещодавно восьмеро калуських військовослужбовців, які отримали поранення під час захисту України від російського агресора, повернулися додому з реабілітації.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрій Найда


Заходи з відновлення проходили в Литві. Це стало можливим завдяки голові ГО «Незламний бастіон» Світлані Волошиній та представнику організації в Україні Володимиру Сеничаку з Брошнів-Осади. Загалом, організація від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну займається допомогою ЗСУ, військовослужбовцям.


Як зазначив Володимир Сеничак, діяльність організовується через співпрацю з урядом Литви. У цій країні надзвичайно сприяють допомозі Україні, діють спеціальні програми лікування, відновлення, реабілітації поранених українських військовослужбовців. Тому саме в рамках цих програм Світлана Волошина та Володимир Сеничак займаються пошуками воїнів, яким необхідна допомога. Це – можливість пройти лікування та оздоровитися в Литві. Також Володимир займається перевезенням гуманітарного вантажу в Україну, зокрема, з Каунаса.


У Калуші за сприяння депутата районної ради Івана Качака, моєї заступниці Наталії Кінаш було запропоновано військовослужбовцям, які були поранені, пройти реабілітацію. Таким чином, восьмеро калушан упродовж двох тижнів отримали психологічну, духовно-душевну, моральну підтримку від закордонних друзів.


Також мали цікаві екскурсії, відвідували музеї, визначні місця. Зустрічалися з українськими дітьми, які там проживають, з мером міста Пренай. Відгуки – тільки схвальні. А ще – слова подяки литовським друзям та волонтерам.


Володимир Сеничак зазначив, що роботу подовжуватимуть. Адже напрямки діяльності та допомоги Україні різні.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 275
banner