Калуській дитячій простір відвідала заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко

Суспільство

На початку лютого цього року в одному із навчальних закладів міста Калуша відкрили Дитячу точку «Спільно». Це безпечний і затишний простір для дітей, де працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводять творчі заняття для малечі, грають із ними в розвивальні ігри.


Пише Голос – Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


У такий спосіб діти отримують доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни. Щоденно точку відвідують понад пів сотні школярів, зокрема, й діти із числа внутрішньо переміщених. Усі заходи в Дитячій точці безкоштовні та спрямовані на підтримку дітей і підлітків, залучення їх до творчості, спілкування з однолітками. Проводять заняття четверо волонтерів.


Ознайомитися з діяльністю цієї локації завітала заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко. Вона поспілкувалася із керівництвом начального закладу та оглянула простір, в якому проходять навчальні, соціальні, розважальні заходи для дітей. За словами Людмили Сірко, на сьогодні відкрито вже 10 таких навчальних просторів.


«За підтримки дитячого фонду UNICEF (ЮНІСЕФ), що імплементується ГО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», в нашій області створено десяток локацій для розвитку та навчання дітей, – розповіла заступниця голови облдержадміністрації. – Їх оснащено необхідним обладнанням, зокрема, ноутбуками, оргтехнікою, планшетами, а також розвиваючими іграми, тренінговими подушками, щоб забезпечити діткам цікаве і пізнавальне дозвілля. Також простори користуються популярністю серед дітей із числа внутрішньо переміщених. Перебування тут допомагає їм забути жахіття війни».
Людмила Сірко також зазначила, що наступного тижня на Івано-Франківщині заплановано відкриття ще двох подібних локацій.


Переглядів: 604
banner