Калуську громаду відвідали представники управління з координації гуманітарних справ (OCHA)

Суспільство

Сьогодні, 16 листопада, Калуську громаду відвідали представники управління з координації гуманітарних справ (OCHA) – голова хабу у Львові Джозеф Кроулі та його асистент Мусаб Алахам.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Як зазначив Мусаб Алахам, організація координує роботу гуманітарних партнерів в західній Україні. Їх мета – допомогти внутрішньо переміщеним особам та людям, які постраждали від війни. Зазначили, що співпрацюють з українським гуманітарним фондом. Калуську громаду вже відвідували в минулому році. Цьогоріч приїхали у Калуш на запрошення голови ГО «Чисті серця Калуш» Михайла Найди.


Благодійники відвідали спільноту, ознайомилися із системою роботи. Після огляду приміщення відзначили дієвість волонтерського хабу. Адже на сьогодні у «Чистих серцях Калуш» можуть отримати комплексу допомогу (соціальну, психологічну, юридичну) не тільки внутрішньо переміщені, а й, що важливо, військовослужбовці, члени їх сімей. Активно працюють і з дітьми різних вікових категорій. І на цьому не збираються зупинятися. Тому й запросили представників управління з координації гуманітарних справ для обговорення шляхів подальшої співпраці.
Як зазначили гості, після моніторингу діяльності калуської організації та вивчення потреб людей, які постраждали від війни, зможуть надати гуманітарну допомогу.


А в подарунок представники OCHA отримали ляльки Роксолани, які виготовила та вручила волонтерка Галина Дмитрієва.


Переглядів: 448
banner