Close up of a man using mobile smart phone

Калуський суд поставив іспитовий строк чоловікові, який позичив телефон та забув віддати

Суспільство

4 квітня Калуський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження про вчинення таємного викрадення чужого майна (крадіжку), скоєну в умовах воєнного стану.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області


Потерпілий у суді розказав, що разом із обвинуваченим в січні цього року перебували на похороні. Обвинувачений попросив у нього телефон для здійснення дзвінка. Після того, як він надав свій телефон обвинувачений вийшов із подвір’я поминального будинку і більше він його не бачив. Через кілька днів потерпілий звернувся до поліції з приводу крадіжки телефону, та виявилося, що обвинувачений видав добровільно поліції його мобільний телефон. Претензій до обвинуваченого не має.


За фактом скоєння крадіжки поліцією було порушено кримінальну справу, після затвердження обвинувального акту прокурором, матеріали направили до суду.


Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому визнав повністю та пояснив, що він дійсно у свого знайомого взяв мобільний телефон для здійснення дзвінка. Після чого він вийшов із подвір’я поминального будинку та пішов геть. Мобільним телефоном він користувався деякий час, а потім телефон видав працівникам поліції. У вчиненому розкаюється, просив суворо не карати.


У процесі розгляду суд прийшов до висновків, що вина обвинуваченого у вчиненому ним кримінальному правопорушенні доведена повністю, а його дії слід кваліфікувати як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена в умовах воєнного стану.


У підсумку розгляду, суд звільнив обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням та встановив йому іспитовий строк 3 роки.


Переглядів: 436
banner