Калуський суд призначив суспільно корисні роботи батькові, який не сплачував аліменти

Суспільство

23 березня Калуський міськрайонний суд розглядав матеріали, які надійшли до суду з Калуського відділу виконавчої служби. У процесі слухання справи, суд встановив, що чоловік, згідно з виконавчим листом був зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання свого сина. Проте грошові кошти він не надавав.


Повідомляє Голос-Інфо, посилаючись на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області


Це призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої згідно з розрахунком станом на 01.02.2023 становить 28 333,33 гривні.


Суд прийшов до переконання, що в діях чоловіка є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 183-1 КУпАП, (несплата аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім`ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред`явлення виконавчого документа до примусового виконання).


Його вина у скоєному також доводиться відомостями, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення, копією виконавчого листа, копією постанови про відкриття виконавчого провадження, розрахунком заборгованості.


Таким чином суд вирішив призначити стягнення у виді суспільно корисних робіт на строк – 120 годин та стягнути 536,80 грн. судового збору в дохід держави.


Переглядів: 385
banner