Калуський священик отримав грамоту Верховної Ради України

Суспільство

Сьогодні у Калуші, у храмі Святого Архистратига Михаїла, Едуард Прощук – народний депутат України вручив о. Михайлові Бігуну грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Жанну Табанець


Державна відзнака – це визнання того, що о. Михайло Бігун зробив дуже багато не лише для церкви, парафії, але й для людей, для міста, для держави.


Усі роки свого священничого служіння о. Михайло Бігун прожив у невтомній праці, з повною самовіддачею та великими здобутками.


Священник о. Михайло Бігун півстоліття служить у Божому винограднику та жодному парафіянинові не дає права занепасти духом у ці важки часи випробувань. Разом із ним у Христовому винограднику трудяться сини: о. Василь та о. Іван. Тож це велика ласка і Божа благодать мати таку могутню духовну радість та підтримку.


У сьогоднішній празник Собору Івана Хрестителя спільно з народним депутатом України Едуардом Прощуком, головою благодійного фонду «Українська Єдність» Людмилою Прощук та депутатами міської ради Віктором Бербецем та Дмитром Вальнюком привітала адміністратора храму, священника о. Івана Бігуна та побажала йому всіх благ і щедрот.


Переглядів: 871
banner