Капелана та офіцера-психолога шукає Калуський батальйон Сил тероборони через Work.ua

Суспільство

79 окремий батальйон 102 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ імені полковника Дмитра Вітовського шукає кандидатів на посади: діловод служби ПММ, капелан, стрілець і офіцер групи психологічного супроводу та відновлення.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на“Вікна”


Усі вакансії 79 окремого батальйону розмістили на Work.ua.


Зарплата діловода служби ПММ 79 окремого батальйону складе від 50 до 120 тисяч гривень.


Обов’язки: ведення обліку та документообігу пвльного та мастильних матеріалів, спеціального обладнання; підготовка та зберігання відповідних документів, актів та звітів; здійснення інвентаризацій та перевірок наявності ПММ та обладнання; підготовка потреби на ПММ, заявок на закупівлю необхідних матеріалів та запчастин.


Серед вимог до діловода служби ПММ — вища освіта; вміння працювати з документацією та електронними системами обліку; відповідальність та організованість; добра комунікативність та вміння працювати в команді.


Досвід роботи не обов’язковий, робота віддалена, графік — повний робочий день, йдеться в описі вакансії.


Зарплату капелану 79 окремого батальйону пропонують від 50 до 120 тисяч гривень. Серед обов’язків: забезпечення духовної підтримки, консультування та пасторальна допомога військовослужбовцям, підтримка психологічного стану та допомога в подоланні стресу та травм у військових, сприяння у розвитку етичних цінностей та моральних принципів.


Вимоги до капелана: емоційна стійкість та здатність працювати з військовим персоналом у стресових ситуаціях, добрі комунікативні навички та здатність слухати та розуміти людей, знання та розуміння релігійних традицій та практик а також здатність поважати різноманітність релігійних переконань, бажання навчатися та розвиватися у сфері психології.


Стрільцю 79 окремого батальйону пропонують зарплату від 20 до 120 тисяч гривень. Обов’язки: виконання приписів командира та керівництва, підтримка безпеки під час тренувань та бойових дій, ведення постійного контролю над зброєю, виконання інших завдань, пов’язаних зі службою стрільця.


Вимоги: вік 18−55 років, фізична витривалість та готовність до фізичних навантажень. Зазначається, що пріоритетними кандидатами будуть ті, хто має досвід у сфері безпеки або служби в Збройних Силах. Однак,  також готові розглянути кандидатів без досвіду, якщо вони мають відповідні характеристики та бажання навчатися.


Офіцеру групи психологічного супроводу та відновлення 79 батальйону пропонують зарплату від 50 до 120 тисяч гривень. Обов’язки: організація роботи пункту психологічної допомоги; надання першої кваліфікованої допомоги фахівцем-психологом; супровід та направлення до спеціалізованої лікувальної установи військовослужбовців, яким потрібна більш поглиблена допомога; організація роботи пункту для фізичного та психологічного відпочинку, розвантаження; проведення заходів психологічної підготовки особового складу; підрозділу до виконання бойових завдань; оцінювання та оперативне реагування на зміни психологічної готовності та стійкості особового складу; проведення заходів відновлення психологічної готовності та стійкості особового складу; участь у реабілітації та ресоціалізації військовослужбовців до цивільного життя.


Серед вимог до офіцера групи психологічного супроводу та відновлення: досвід роботи психологом або HR-спеціалістом; сильні комунікаційні навички та здатність співпрацювати з різними людьми; стресостійкість. Зазначається, що перевагою буде менеджерський та організаторський досвід, вища психологічна/психотерапевтична/психіатрична освіта та досвід військової служби.


Також 79 окремий батальйон 102 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ імені полковника Дмитра Вітовського шукає кандидатів на посаду гранатометника.


Тим часом триває збір для калушан — бійців 3 роти 79 батальйону 102 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ імені полковника Дмитра Вітовського.Переглядів: 750
banner