Карантин до початку травня та комендантська година: міський голова Франківська про можливі заходи через пандемію

Події

Сьогодні, 9 квітня, проходив черговий ефір Руслана Марцінківа. Голова міста розповів, що відбулась нарада з прем‘єр-міністром України, Денисом Шмигалем.


Він зазначив, що карантин буде продовжено до початку травня. Також в Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській областях вводиться надзвичайний стан на вихідні та можлива комендантська година.

Міський голова заявив, що станом на 9 квітня, 65 жителів Івано-Франківська з підтвердженим коронавірусом, ще 3 жителі сіл. 216 – позитивних швидких експрес-тестів і 222 особи та 14 дітей перебувають на лікуванні в стаціонарі. 4 підтверджених летальних випадки.

В міській  клінічній лікарні помер чоловік з 1936 року з підозрою на COVID – 19. Мер міста висловив свої співчуття родині.

Сьогодні міський голова також завітав в Міську клінічну лікарню N1 на Матейки, щоб оглянути облаштування нового заїзду до лікарні. Ремонтні роботи проводяться, оскільки це потрібно для безпеки людей, які хворі на інфекцію. Руслан Марцінків розповів, що у місті були дезінфіковані 224 під’їзди. Не вистачає працівників, тому залучили додаткову кількість працівників муніципальної служби.

Також, очільник міста зазначив, що почалися роботи по утепленню дитячих садочків. Комунальники дотримуються всіх карантинних норм. Наприкінці він попросив всіх жителів міста й області на вихідних залишитися дома, аби вберегти себе і своїх рідних від пандемії.

Оксана ДепутатПереглядів: 158
banner