Карантин: фестиваль “Прикарпатська весна” переноситься

Події, Суспільство

Через введення карантину фестиваль “Прикарпатська весна” перенесли на невизначений термін.


Про це повідомив художній керівник Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Також в установі відсьогодні скасували усі заходи та концерти.

“В часі цього карантину ми будемо робити менше масових репетицій. Якщо є симфонічний оркестр, то вони будуть збиратися групами – групові заняття по кілька людей, щоб обмежити спілкування. Крім того, кожен артист планує займатися індивідуально – щоб не було скупчення багатьох людей. Зараз мав би проходити фестиваль професійного музичного мистецтва “Прикарпатська весна”. На жаль, всі концерти ми переносимо на пізніше – травень-червень, будемо бачити по ситуації”, – розповідає художній керівник обласної філармонії імені Іри Маланюк Ігор Дем’янець.

Скасували усі вистави й в Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок імені Марійки Підгирянки. За словами директора установи Романа Братковського, в театрі ляльок не проводитимуть також літературні вечори та інші культурні заходи. Водночас актори готуються до нових вистав.

“Роботи є дуже багато – зранку до вечора. Єдине, що я підписав наказ, щоб люди не потрапляли в час пік зранку і увечері – робочий день в нас з 10-ї до 16-ї години”, – каже Роман Братковський.

До слова, скасували покази фільмів і в івано-франківських кінотеатрах – “Космосі” і “Люм’єрі”.Переглядів: 177
banner