Карантин не заважає: на Калущині продовжують будувати міст (ФОТО, ВІДЕО)

Суспільство

У селі Сівка-Войнилівська на Прикарпатті продовжують будувати міст, який почали зводити ще у 1994-му році.


Журналісти Суспільного поцікавилися, як зараз відбуваються роботи, та чи добудують його цьогоріч, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Валерій Наконечний щотижня їздить мостом через річку Дністер, що з’єднує Калуський та Галицький райони.

“Я вам скажу чесно, що це можна провалитися і впасти. Їду і переживаю. Цей міст – повний жах. Ти їдеш на свій страх і ризик. Я навіть не знаю, як їздять тут вантажівками. А за цей новий, що будують, дуже тішуся. Не дочекаюся, коли його збудують, щоб їхати нормальним мостом”, – ділиться водій Валерій Наконечний.

Будівництво моста між селами Сівка-Войнилівська Калуського та Старий Мартинів Галицього районів відновилося у серпні минулого року. Зараз тут, незважаючи на карантин, працюють робітники. Василь Кіяшко – один із них. Чоловік разом з колегами гне арматуру на майбутні пішохідні доріжки

“Зараз ведемо роботи з облаштування опалубки, гарнірування арматури, підготовки до бетонування третього і п’ятого прольотів. Працюємо під час карантину, дотримуємося норм безпеки, дистанції. Стараємося один від одного триматися на дистанції до двох метрів, не контактувати. Слава Богу, всі здорові, не кашляють. В терміни по ходу входимо. Все нормально”, – каже Василь Кіяшко, який працює на будівництві моста.

Виконроб Юрій Побігушка розповідає, що при карантині робітникам працювати тяжко, але вони не залишають працю, аби вчасно стигнути завершити будову. За його словами, працівники вже виконали близько 50% робіт.

“Міст на автомобільному шляху територіального значення Калуш-Бурштин у 1996-му році визнали аварійним”, – каже сільська голова Сівки-Войнилівської Оксана Галка. – З 2004-го року ведеться ця будова з величезною перервою. Здається, у 2010-му знову подовжилася. І аж того року відновилася.

Це один із найстаріших мостів, які на сьогодні будуються, і цього року його планують завершити. Про це нам у Viber розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг області Любомир Семанів:

“Минулого року була проведена тендерна закупівля. Виділили частину коштів на будівництво даного моста. Загальна вартість – 84 мільйони 700 тисяч гривень. На сьогоднішній день залишилося зробити ще на 39 мільйонів.

Карантин не заважає: на Калущині продовжують будувати містКарантин не заважає: на Калущині продовжують будувати міст

Карантин не заважає: на Калущині продовжують будувати міст

Авторка: Галина Марійчин


Переглядів: 196
banner