Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передав допомогу для Херсонщини

Суспільство

Нещодавно Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передав гуманітарну підтримку для потребуючих родин, які проживають на деокупованої Херсонщини. У таку допомогу увійшло 500 продуктових наборів.


Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


Завдяки підтримці Caritasverband Trier e.V.  благодійникам вдалося відправили допомогу для Бериславської громади, що на Херсонщині й підтримати “Карітас Херсон”. Про це йдеться на фейсбук-сторінці організації.


«Допомога продуктовими наборами — це важливий спосіб підтримати тих, хто знаходиться у складних життєвих обставинах. Працівники Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ сформували та відправили 500 продуктових наборів», — йдеться у дописі.


Люди безмежно вдячні за допомогу. Одна з постраждалих, пані Олена, проживає та виховує сама трьох неповнолітніх дітей: «Щиро дякую за вашу безцінну допомогу продуктовими наборами. Ваша щедрість та увага дали мені не лише необхідні продукти, вони також подарували мені віру в доброту та підтримку людей навколо. Ця допомога виявилася надзвичайно важливою для мене та моєї сім’ї. Ще раз дякую вам за вашу турботу та великодушний внесок у наші життя».


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 282
banner