«КАРПАТНАФТОХІМ» надаватиме безоплатні послуги КП «Водотеплосервіс» з очищення побутових стоків

Суспільство

Це дасть можливість комунальному підприємству не нараховувати або зменшити плату калушанам за водовідведення.

З такою ініціативою виступило керівництво товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» перед Калуською міською радою в ході телефонних перемовин генерального директора підприємства Івана Підсадюка та міського голови Ігоря Матвійчука з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це повідомляє «Нафтохімік Калуш».

В ході цих перемовин йшлося, зокрема, про те, як зменшити негативний вплив на калушан економічних наслідків поширення коронавірусної інфекції. Незважаючи на те, що КП «Водотеплосервіс» має значну заборгованість перед ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за надані ним послуги з очищення стічних вод міста, нафтохімічне підприємство, розуміючи ступінь соціальної відповідальності перед колективами інших підприємств міста, громадою міста Калуша й державою загалом, готове надавати їх безоплатно упродовж двох місяців.

Для цього між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і КП «Водотеплосервіс» пропонується укласти додаткові угоди до діючих договорів про надання послуг на безоплатній основі в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

У погодженому цими підприємствами і Калуською міською радою протоколі з питань співробітництва влада міста зобов’язалася винести на розгляд сесії міської ради, яка має відбутися 26 березня, питання про тимчасове звільнення населення міста від сплати КП «Водотеплосервіс» послуг з водовідведення.

Але яким би не було рішення сесії міської ради, – відзначав заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик, – підприємство не нараховуватиме в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року плату КП «Водотеплосервіс» за послуги з очищення побутових стоків.Переглядів: 144
banner