Керівництво франківської поліції привітало працівників кадрового забезпечення з професійним святом

Суспільство

Заохочення поліціянт та керівникам кадрової служби прикарпатської поліції сьогодні, 29 липня, з нагоди відзначення 101-ї річниці з Дня створення служби, вручив начальник ГУНП в Івано-Франківські області Володимир Голубош, пише Голос-Інфо з посиланням на Поліція Івано-Франківської області.


Служба поліціянта, який переступив поріг у правоохоронні органи починається з кабінету кадрів і тут же і закінчується при звільненні на пенсію. Насправді, робота з особовим складом нелегка праця, вона вимагає виважених та професійних працівників. Бажаю кожному з вас успіхів у роботі, мотивації до розвитку, добробут у родинах, миру та злагоди, – зазначив Володимир Голубош.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня кадрової служби Національної поліції України почесними грамотами та подяками ГУНП нагороджені працівники кадрових підрозділів.

Також, усіх присутніх з нагоди свята привітав голова Івано-Франківської обласної профспілки атестованих працівників Володимир Бойдуник та нагородив грамотами й грошовими коштами кращих працівників кадрового забезпечення.Переглядів: 151