Кілька ознак того, що ваш кіт вас обожнює

Наука

Важко завоювати любов цих пухнастих хуліганів.

Норовливі кішки подобаються багатьом саме через свою незалежність: важко завоювати любов цих пухнастих хуліганів. Ось кілька точних ознак того, що кішка вас обожнює.

Дружній кусь

Якщо кіт покусує вас ніжно, ніби лоскоче, знайте: це його заява про симпатії до вас! Звичайно, якщо тварина кусає вас агресивно і боляче – це вже зовсім інша розмова.

Сон на вашому одязі

Готуючись до сну, кішки вибирають максимально надійне для цього місце: а то раптом підкрадеться ворог! Запах вашого одягу нагадує вихованцеві про вас і викликає те саме почуття безпеки. Тому він так солодко спить саме на вашій улюбленій кофтинці.

Пузико вгору

Будь-яка кішка, будь то дика чи свійська, лягає на спину тільки поруч з тими, кому точно довіряє. Довіра для кішок – все одно, що любов, тому цінуйте це прояв котячої симпатії.

Вилизування волосся і вух

Така дія зі сторони кота означає, що любить він вас так, що сильніше вже нікуди. Цієї честі удостоюються тільки найближчі для кота люди!

Краще за ліжко

Кішка вибрала ваші коліна, руки або навіть голову в якості місця для сну – радійте! Як ви вже зрозуміли, довіра – основа хороших відносин з цими тваринами, і якщо кішка вирішила відпочити поруч з вами або навіть на вас, ви викликаєте у неї тільки найкращі почуття.

Умиротворений погляд

Представники сімейства котячих ніколи не дозволяють кому-небудь довго і пильно дивитися їм в очі – це вважається проявом загрози. Однак, якщо ви «свій», кішка не тільки дозволить вам милуватися нею, але і сама буде дивитися вам в очі, повільно кліпаючи.

Завжди поруч

Багатьом кошатникам відомо, що деякі кішки постійно плутаються під ногами і буквально слідують за ними по п’ятах. Просто вихованець прагне бути поруч з тим, кого любить.

Хто сказав «мяу»

Котам не потрібно видавати звуки, щоб спілкуватися між собою, тому нявкають вони тільки заради вас і для вас.

Очікування біля дверей

Всупереч поширеній думці, кішки здатні нудьгувати і сумувати без своїх улюблених господарів. Коли ви приходите з роботи, коту завжди радісно бачити свого господаря, тому він і біжить до вас на зустріч.

Муркіт

Заповітне «мур» мріє почути кожен любитель кішок, адже це явна ознака того, що ви і ваш вихованець – найкращі друзі!

ДжерелоПереглядів: 170
banner