Кілька порад для наречених, які допоможуть їм виглядати приголомшливо у день весілля

Територія успіху

Перед весіллям дівчатам варто прислухатись до кількох порад.

Природне бажання будь-якої нареченої — бути чарівною на власному весіллі. Однак у гонитві за красою дівчата роблять серйозні помилки. Таким чином, гонитва за красою чинить зворотний ефект. Візьміть на озброєння декілька порад, які допоможуть вам виглядати ідеально у ваш найважливіший день.

Перевіряйте все заздалегідь

Загальноприйнята практика серед наречених — пробна зачіска і макіяж. Це потрібно робити не пізніше ніж за тиждень до свята, щоб мати час внести корективи або зовсім усе змінити, якщо раптом вибраний варіант вам не підійде. А ще вирушати до стиліста краще з весільною сукнею і аксесуарами, щоб, виходячи із загального образу, він зміг підібрати максимально доречну зачіску і макіяж.

Не мийте голову у день весілля

Щойно вимите волосся дуже неслухняне. Його вкрай складно зібрати у зачіску, воно розпушується і стирчить у різні боки. Навіть засоби для укладання іноді не рятують. Тож, якщо ви мрієте про ідеальну зачіску, яка протримається весь день, мийте голову за 1-2 дні до весілля.

Не робіть каскадних стрижок

Багатошарові каскадні стрижки — це те, що практично неможливо зібрати у зачіску. Перукареві доведеться витратити багато часу і засобів для укладання, щоб приборкати пасма різної довжини. І ніхто не гарантуватиме, що протягом дня короткі пасма не виб’ються із загального ансамблю. А взагалі перед весіллям краще не стригтися. Чим довше буде волосся, тим легше перукареві буде зібрати його у зачіску.

Не фарбуйте волосся перед весіллям

Дівчатам так хочеться блищати на власному весіллі, що вони роблять фатальну помилку — фарбують волосся саме перед святом. Порада нареченим: якщо ви вперше фарбуєте волосся або змінюєте фарбу, робити це потрібно не менше ніж за 14 днів до весілля. По-перше, ви будете мати можливість щось виправити, якщо результат вам не сподобається. По-друге, за цей час колір “осяде” і стане більш природним.

Не використовуйте живі квіти у зачісці

Живі квіти у зачісці — це так гарно і ніжно. Проте це лише на фотографіях у модних журналах. Насправді ж це рішення вже настільки заїжджене, що ним нікого не здивуєш. До того ж квіти мають тенденцію в’янути. Вже за кілька годин бутони втратять свіжість, і вам доведеться якось витягувати їх із зачіски. Якщо ж ви хочете постати на своєму весіллі у ролі квіткової феї, поцікавтеся у флористів, які квіти зберігають свіжість максимально довго. Перед тим як прикрасити зачіску бутонами, їх треба потримати у холодильнику.

ДжерелоПереглядів: 312