Кілька таємничих властивостей гранатового каміння

Культура

Гранат приносить користь здоров’ю і не тільки.

У всі часи гранатовий камінь привертав до себе увагу ореолом таємничості та краси. Це дуже вишуканий самоцвіт. Мало хто знає, що у нього, крім незвичайного зовнішнього вигляду, є ще безліч унікальних властивостей. Саме на це звернемо увагу.

Від гніву та ненависті

У нашій культурі гранат — це камінь з найпотужнішою енергією. Йому приписують неймовірні властивості. Кажуть, він здатен вберегти від заздрощів, ненависті та гніву. Тому, якщо ви злі, просто потріть цей камінь — сильне роздратування одразу мине.

Відзначимо, що гранат ще називають каменем королів. Його варто придбати тим, хто хоче досягти поставлених цілей і не втратити при цьому запалу.

До того ж гранат просто необхідний кожному мандрівникові. А ще людям, які хочуть знайти справжнє кохання.

Для здоров’я

Цей камінь має ще й і цілющі властивості. Багато власників мінералу відзначають, що він допомагає покращити роботу серцево-судинної системи та знизити ризик виникнення інсульту.

Ще гранат сприяє поліпшенню мозкового кровообігу та тиску, зміцнює імунітет, допомагає впоратися з депресією, а також відчутно прискорює відновні процеси.

Якщо носити його як намисто, то вдасться полегшити головний біль. Від мігрені й зовсім можна позбутися — потрібно просто придбати перстень у золотій оправі та не знімати його з середнього пальця правої руки.

Кажуть, гранат здатний допомогти навіть знизити температуру, усунути запалення та ангіну! У цьому допоможуть прикраси з гранатом у срібній оправі, кулони, намиста.

Значення в інших країнах

У Японії гранатовий камінь асоціюється з процвітанням і добробутом. Кажуть, він здатний захистити від хвороб, біди, вберегти від впливу злих сил.

Взагалі на Сході цей мінерал уособлює здоров’я та життєву енергію, оскільки є талісманом відродження, який здатний відновити сили, наповнити свого власника бадьорістю і позбавити його від страхів та меланхолії.

У Греції гранат символізує щастя і безсмертя. Там його носять для мудрості та збереження молодості.

У багатьох країнах поширена думка, що цей самоцвіт притягує взаємне кохання. Індуси носять його, бажаючи знайти щирі почуття у стосунках з протилежною статтю.

А у європейських країнах люди впевнені, що камінь уособлює віру, красу, гідність, мужність та силу.

ДжерелоПереглядів: 199
banner