Кілька звичок з догляду за волоссям, які дозволяють швидше його відростити

Територія успіху

Завдяки кільком звичкам можна швидше відростити волосся.

Багато жінок хочуть мати гарне та доглянуте волосся, і багато у чому це залежить від того, як представниці прекрасної статі за ним доглядають. Для того щоб відростити кучері, необхідно підібрати для них правильний догляд, і тут треба звернути увагу на деякі етапи щодо догляду за пасмами.

Відмова від щоденного миття волосся

Чим частіше людина миє голову, тим швидше вона забруднюється, а кучері швидше стають жирними. Усе влаштовано таким чином, що завдяки шкірному салу сала на голові, яке виділяється, створюється захисний бар’єр на волоссі. Під час миття він руйнується, і якщо це відбувається часто, тоді й шкіра голови буде виробляти більше жиру, і у результаті цього кучері швидше забруднюватимуться. Найкраще, коли кучері миються не частіше, ніж 3-4 рази на тиждень. Завдяки цьому вони будуть виглядати добре, і через часте миття не будуть псуватися. Тоді відростити їх буде набагато легше.

Мити голову теплою або прохолодною водою

Є люди, які впевнені, що для того, щоб кучері добре росли, необхідно приймати контрастний душ для шкіри голови. Насправді після такої процедури ефект може бути прямо протилежним. Відбувається травматизація волосся через гарячу воду, і у результаті цього пасма стають більш ламкими та пухнастими.

Щоб помити голову, краще підготувати теплу воду або прохолодну.

Ретельне і тривале розчісування

Дуже важливо волосся ретельно розчісувати. Це робиться не лише для того, щоб домогтися ідеального укладання, але й для того, щоб воно швидше росло. Якщо розчісувати кучері гарною масажною щіткою протягом 10-15 хвилин на день регулярно, то вже через деякий час можна буде помітити чудовий результат.

Вибір наволочок і аксесуарів для волосся

Кучері досить крихкі, і складаються з великої кількості лусочок. Якщо постійно користуватися тугими гумками або шпильками, то пасма сильно травмуються. Через це вони стають більш ламкими і з’являються посічені кінчики. Найкраще застосовувати шовкові гумки і пластикові шпильки, оскільки вони менше травмують волосся.

Важливо зауважити, що й грубі наволочки можуть завдавати непоправної шкоди волоссю. Найкраще купувати шовкові наволочки для сну або на ніч одягати тюрбан з шовку.

ДжерелоПереглядів: 236
banner