Кішки якого кольору притягують в будинок гроші, щастя і любов

Культура

В давнину вважалося, що енергетика кішки здатна перетворити життя господаря. Багато в чому характер цього впливу залежить від кольору вихованця.

Кішка дуже сильно впливає на енергетику будинку. Ця тварина допомагає посилювати енергетичні потоки в житло, виступаючи в ролі талісмана.

Руда кішка

Така кішка приносить удачу у фінансовій сфері. Подібний окрас у багатьох культурах вважався грошовим, тому що дуже схожий з золотом. Заведіть руду кішку, якщо ви хочете досягти успіху в справах, в бізнесі, в роботі, отримати підвищення або знайти щастя в новій сфері діяльності.

Руда кішка є щасливим талісманом, який убереже вас від непотрібних витрат, від грошових втрат. Вона допомагає господареві в навчанні, допомагає стати більш відповідальним і уважним.

Біла або сіра кішка

Тварина з таким забарвленням допомагає у коханні, у взаємовідносинах. З таким вихованцем в родині буде набагато менше сварок, конфліктів, тому що люди будуть частіше йти на примирення. Сім’ї зі світлими чотириногими набагато міцніші інших. В таких сім’ях більше щирості і добра.

Допомагає така кішка і тим, хто знаходиться в пошуках другої половинки. Кажуть, що якщо запросити додому того, хто вам подобається, то біла кішка допоможе прив’язати людину до себе.

Білу або сіру кішку можна подарувати людині, яка вам дорога. Ваші стосунки від цього покращаться, зникне дисгармонія, непорозуміння та образи.

Чорна кішка

Це найкращий оберіг для дому і сім’ї. Чорні чотириногі оберігають дім від зла, недобрих намірів, псування, пристріту, хвороб. В принципі, це універсальне забарвлення, тому що чорна кішка може позитивно впливати на всі сфери господаря і його домочадців. Це досить таємнича тварина, з якою пов’язано безліч прикмет і забобонів.

Така кішка допомагає людям боротися із заздрістю, образами, злістю. Вона нейтралізує будь-які випади ворогів, оберігає будинок від небезпек. Дуже хорошим знаком є такий візит кішки до вас додому. Приютивши її, ви залучите особливу удачу.

Якщо в будинок прийде людина з недобрими намірами, то тварина негативно відреагує на такого гостя. Якщо чорна кішка відчуває неспокій і не знаходить собі місця, значить, скоро може статися щось неприємне.

Триколірна кішка

Це справжнісіньке диво. Люди, у яких вдома живуть триколірні кішки, дуже щасливі, навіть якщо самі того не розуміють. Триколірний вихованець дарує величезну удачу кожному, хто живе з ним під одним дахом.

Такі люди часто дуже щасливі, бо мають чітко поставлені цілі і завдання. В Японії триколірні кішки вважаються дуже цінними. Раніше їх за величезні гроші купували мореплавці.

ДжерелоПереглядів: 199
banner