Колегія суддів Івано-Франківського апеляційного суду у відкритому судовому засіданні повернула трьохкімнатну квартиру сім’ї захисника України

Суспільство

19 грудня 2023 року завершила розгляд апеляційних скарг представника С.Д. та С. Г. на рішення Івано-Франківського міського суду від 02 серпня 2023 року у справі за позовом підприємця про витребування майна з чужого незаконного володіння, оскільки він заявив, що придбав дане помешкання ще на стадії будівництва


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський апеляційний суд


Рішенням суду першої інстанції у сім’ю С. позбавили права володіння трьохкімнатною квартирою, яку вони придбали відповідно до договору купівлі-продажу у 2019 році у третіх осіб.


Розгляд апеляційних скарг розпочався 14 листопада 2023 року, але судове засідання було перервано через повітряну тривогу, 7 грудня 2023 року колегія ухвалила витребувати додаткові документи по справі.


З’ясувавши обставини справи, колегія суддів постановила задовольнити апеляційні скарги апелянтів та скасувала рішення Івано-Франківського міського суду від 02 серпня 2023 року.


Також колегія суддів відмовила в задоволенні позову підприємця до сім’ї С. про витребування майна з чужого незаконного володіння – трикімнатної квартири загальною площею 98,9 кв.м, та зобов’язала його компенсувати кожному апелянту, за подання апеляційних скарг, судовий збір по 1 488 грн 60 коп. (одна тисяча чотириста вісімдесять вісім гривень) 60 коп.


Постанова колегії Івано-Франківського апеляційного суду набрала законної сили в день її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 376
banner