Колектив Калуського ліцею зібрав та передав для ЗСУ солодкі та теплі подарунки до Дня святого Миколая

Суспільство

Крайній тиждень осені у закладі освіти проходив Тиждень національно-патріотичного виховання. У період з 21 по 28 листопада у всіх класах були проведені години пам’яті, уроки-реквієми, уроки мужності, патріотичні квести.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Для учнів 7 класів педагогом-організатором Лілією Данів та класними керівниками був зорганізований кінозал «Україна гідна свободи». До Дня пам’яті жертв Голодоморів усі разом долучилися до Всеукраїнської акції “Запали свічку”.


Та найважливішою справою впродовж тижня для дітей, батьків та учителів – всіх учасників освітнього процесу – була підготовка подарунків для воїнів ЗСУ, які передали волонтерам.
Як зазначила директорка ліцею Віра Притуляк, майже кожна дитина, кожна сім’я готувала покуночки, які можна покласти під подушку. Туди ложили теплі та солодкі подарунки: шкарпетки, грілки, шапки, рукавички, гігієнічні набори, термокрушки, мед, горіхи та солодощі. І, обов’язково, вдячні листівки. А ще передали прапор, який підписували в укритті, так як на той час була повітряна тривога.


«Ми чекаємо вас з Перемогою», – старанно з вірою та впевненістю виводили діти.
«Я впевнена, що нашим воїнам сподобаються подаруночки. А найбільша подяка за малюночки та листи. Разом ми велика сила, – написала на своїй сторінці у соцмережі волонтерка Наталя Романович-Дзяма. – Велика подяка, що нас підтримали та провели цю акцію».
цю акцію».


Переглядів: 285
banner