Коломийська міська рада стала кращою за дослідженням Коаліції «Прозорі Ради»

Без категорії

У середу, 13 листопада, всеукраїнська Коаліція “Прозорі ради” презентувала підсумкові результати громадського моніторингу прозорості та підзвітності чотирьох рад: Івано-Франківської, Коломийської, Бурштинської міських рад та Івано-Франківської обласної ради.

Дослідження тривало у 2018-2019 роках серед 16-ти місцевих ради у Чернігівській, Полтавській, Рівненській та Івано-Франківській областях.

За підсумками дослідження у рейтингу прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування лідерують дві ради Прикарпаття: Коломийська та Бурштинська.

Експерти досліджували рівень імплементації місцевими радами інструментів громадського контролю та участі у прийняті рішень громадян. Для цього дослідження Коаліція розробила метод аналізу діяльності міських рад за 14 критеріями та обласних за 10.

Серед 12 рад які були під дослідженням найкращою виявилася Бурштинська та Івано-Франкіська міські ради, посівши перше і друге місце. У цьому списку Коломийська рада опинилася на 9 місці, а Івано-Франківська зайняла останню позицію серед 4 обласних рад.

За пів року Коломийська міська рада піднялася на 9 сходинок і очолила підсумковий рейтинг. Коломийська міська рада провела велику роботу в удосконаленні функціонування і відзначилася найкращою динамікою. Другу позицію посіла Бурштинська рада, а Івано-Франківська-четверте.

«Високі показники Прикарпаття – це перш за все результат наполегливої роботи самих рад»,– пояснює представниця Коаліції «Прозорі Ради» в Івано-Франківьку Ольга Симчич.Переглядів: 225
banner