Коломийський ЦНАП один із перших в області розпочав друк водійських посвідчень

Суспільство

Один із кращих ЦНАПів Прикарпаття  — у Коломиї – відвідала голова обласної державної адміністрації  — начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук разом зі своїм заступником Богданом Фетерком.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Цей Центр надання адміністративних послуг надає коломиянам понад 1000 послуг упродовж року. А вже зараз у ЦНАПі можна отримати й водійське посвідчення. Для цього варто зачекали лише 5 хвилин.


Побувавши у ЦНАПі, керівниця області переконалася у швидкості та якості надання цієї послуги людям.


“Незважаючи на війну, ми продовжуємо цифровізувати послуги, щоб вони стали доступнішими та якіснішими для населення,  — розповіла Світлана Онищук.  — Уже у 53 громадах нашої області відкрито ЦНАПи. Вони займають лідируючі позиції в Україні за показником задоволеності послугами населенням і перше місце – за кількістю позитивних відгуків. Також на Івано-Франківщині відкрито вже три Дія.Центри, які успішно та ефективно працюють на Прикарпатті”.


Варто додати, що у ЦНАПі також створені всі умови для людей з інвалідністю. На першому поверсі будівлі облаштований пандус, щоб люди на візках колісних могли зручно потрапити до приміщення та отримати необхідні адміністративні послуги.
Переглядів: 378
banner