Коломиянин, який намагався підкупити поліцейського, сплатить понад 10 тисяч гривень штрафу

Суспільство

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок щодо уродженця с.Княждвір Коломийського району, який пропонував хабар поліцейському.


4 грудня 2019 року о 00:55 у в м. Коломиї по вул. Привокзальній працівник групи реагування патрульної поліції Коломийського ВП ГУНП зупинив автомобіль марки «ВАЗ 2109», під час перевірки документів якого виявлено, що водій перебував у стані алкогольного сп`яніння, та склав протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

10 грудня 2019 року близько 10:00 водій прибув до кабінету, де зустрівся із начальником зазначеного сектору.

«Перебуваючи в службовому кабінеті відділу поліції, достовірно усвідомлюючи, що спілкується із службовою особою, яка служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, працівником правоохоронного органу, який перебуває при виконанні своїх службових обов`язків, обвинувачений, розуміючи протиправність своїх дій, надав цій службовій особі неправомірну вигоду в розмірі 400 доларів США за невчинення дій щодо скерування адміністративного протоколу за ч. 1 ст. 130 КУпАП до Коломийського міськрайонного суду», – йдеться у вироку суду.

Обвинувачений уклав з прокурором угоду про визнання винуватості.

Суд затвердив цю угоду і визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України, і призначив йому узгоджене сторонами покарання у виді штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10 200,00 (десять тисяч двісті) гривень.

Речові докази, передані на зберігання особі, відповідальній за збереження грошових коштів Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківській області, а саме грошові кошти в сумі 400 (чотириста) доларів США 4-ма купюрами номіналом по «100 доларів США» конфіскували.

Вирок виніс суддя Олександр Калинюк за участю прокурора Григоришина І.В.Переглядів: 154
banner