Коли і який ремінь можна дарувати чоловіку — народні прикмети

Культура

Неправильно вибраний ремінь може стати причиною невдач чоловіка.

Вибір подарунка для представників сильної статі досить делікатне і клопітке заняття. Адже хочеться, щоб сувенір не лише радував свого господаря, але і служив якимось амулетом, що приносить удачу. Дарувати чоловікові ремінь, звичайно, можна, але варто більш детально вивчити всі прикмети, що стосуються цього аксесуара, щоб не піднести його не в той час і не тим людям.

Вважається, що чим вартісніший ремінь ви подаруєте, тим багатшим буде його господар.

Трохи історії

З давніх-давен, ремінь вважався дуже важливою частиною гардеробу. Воїни і лицарі використовували його як захист під час бою. Плетені пояси мами надягали своїм синам, відправляючи в далеку дорогу або на війну, як оберіг. Однак, недоброзичливці наносили на них наговори і прокляття. Жінки часто використовували пояс для привороту, адже він є тим предметом гардеробу, який завжди знаходиться при чоловікові.

Значення подарунка

1. Такий подарунок принесе своєму господареві достаток і удачу лише у тому разі, якщо це добротний аксесуар, виготовлений з дорогої сировини. Дешеві і тоненькі паски можуть стати передвісником невдач і банкрутства;

2. Якщо дружина дарує чоловікові ремінь, то це символ міцних сімейних відносини. Прийняти в дар таку прикрасу від дівчини — символ зародження нової прихильності;

3. Подарувавши на день народження хороший шкіряний ремінь татові, брату або свекру, ви висловите свою повагу ювіляру.

Хлопцеві варто приймати такий презент тільки від коханої дівчини або родички.

З точки зору самої речі, такий подарунок вважається побажанням удачі, сили і здоров’я. Дарувати його можна коханим, синам і батькам

За старих часів, дівчата, бажаючи скоріше одружитися, робили привороти на поясах. Підносячи воїну такий сувенір, вони пояснювали йому, що це якийсь оберіг від смерті на війні. Бійці досить легко велися на такий обман, адже нічого не тямили у приворотах і наговорах. І вже через кілька днів ні про що не могли думати, окрім як про свою «рятівницю».

Як правильно вибрати подарунок

Величезну увагу варто приділити якості матеріалу, з якого виготовлений ремінь. Ідеальним варіантом буде шкіряний аксесуар з непомітною пряжкою. Ширина виробу повинна бути не менше двох складених пальців, тоненький ремінь — символ невпевненості. Такий подарунок може означати не лише відсутність смаку, але і неповагу до людини.

Дорогий і стильний ремінь буде доречний в якості колективного подарунка начальнику або колезі. Він буде символізувати достаток і стане відмінним доповненням ділового і повсякденного гардероба. Такий сувенір стане хорошим приводом висловити свою повагу тестю під час знайомства або сватання. Це гарний спосіб показати серйозність намірів.

Всі прикмети, пов’язані з даруванням ременя більше відносяться до жінок, бо це їм варто дотримуватися певної обережності і точно знати, кому можна, а кому не можна дарувати цей аксесуар. Стосовно чоловіків, ніяких протипоказань і поганих прикмет немає. Можете сміливо дарувати цей предмет чоловічого гардероба колезі, другу, керівнику, татові або брату.

Для чоловіка сон, у якому незнайома жінка дарує ремінь, може означати любовну пригоду. Особливо обережними потрібно бути одруженим чоловікам, тому що це захоплення може стати приводом для розпаду сім’ї.

Знати значення подарунку, звичайно, потрібно, але найголовніше, щоб він був піднесений з чистими помислами. Будь-які прикмети і забобони безсилі перед добрими намірами. Щоб догодити близькій людині, краще більш заглибитися у вивчення її захоплень і пристрастей, щоб ваш подарунок не зайняв почесне місце серед непотрібних речей. Знаючи, який стиль в одязі віддає перевагу чоловік, буде набагато легше догодити з подарунком.

ДжерелоПереглядів: 707
banner