Помаранчевий та Зелений Тюльпан Листівка з Вибаченням

Колишня викладачка ПНУ відзначає 100-літній ювілей

Суспільство

Сьогодні, 10 березня, 100-літній ювілей святкує викладачка фізики Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Віра Стефанишин.


Раніше іменинниця була студенткою, а вже пізніше – викладала фізику у Франківському державному педагогічному інституті, який тепер і є ПНУ, пише Голос-Інфо з посиланням на пресслужбу університету.

“У день Ювілею,  ректорат та колектив Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, викладачі та студенти фізико-технічного факультету, всі колеги, друзі та учні висловлюють щиру вдячність Вірі Іванівні за її неоціненний внесок у становлення фізичного напрямку у нашому закладі освіти, виховання плеяди справжніх майстрів вчительського фаху.

З Прикарпатським національним університетом, наступником Івано-Франківського державного педагогічного інституту, тісно пов’язаний життєвий і професійний шлях Віри Іванівни Стефанишин. Викладачка підготувала багатьох висококваліфікованих фахівців, які і нині продовжують її  справу в рідній Альма-матер та багатьох навчальних і наукових закладах України.

Найкращі вітання нашій ювілярці та побажання здоров’я, достатку, душевного спокою. Хай Господь оберігає Вас на многії і благії літа!”Переглядів: 168
banner