Команда Івано-Франківської філії посіла четверте місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу бригад аварійно-диспетчерських служб
Фінал Всеукраїнського конкурсу бригад аварійно-диспетчерських служб – це підсумок кількох етапів відбіркових змагань, де команди з різних регіонів демонстрували високий рівень професійної підготовки.
Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію
Міністерство енергетики України привітало фіналістів конкурсу:
- перше місце – команда Закарпатської філії;
- друге місце – команда Дніпропетровської філії;
- третє місце – бригада Дніпровської філії;
- четверте місце – команда Івано-Франківської філії.
Поза конкурсом досвідом роботи також ділилися представники АТ «Донецькоблгаз» та АТ «Запоріжгаз».
Конкурс бригад аварійно-диспетчерських служб – важливий символом відданості справі, де учасники демонструють високий рівень фаховості, злагодженості та готовності до дій у будь-яких умовах.
Професійну майстерність аварійно-диспетчерських бригад відзначив заступник Міністра енергетики України Микола Колісник та представники Групи Нафтогаз з напряму промислової, пожежної та техногенної безпеки.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 388


