Команда Калуського ліцею №6 – переможці III районного етапу всеукраїнських спортивних ігор «Пліч-о-пліч»

Спорт, Суспільство

Сьогодні, 8 квітня, у спорткомплексі «Сокіл» ДЮСШ Калуської міської ради фінішували змагання із футзалу – в рамках III районного етапу всеукраїнських спортивних ігор «Пліч-о-пліч».

Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду

Тріумфальним переможцем турніру стала команда Калуського ліцею №6. Підопічні тренера і класного керівника Андрія Короля, учні спортивного 6-Г класу продемонстрували гостру, комбінаційну гру і здобули три перемоги поспіль!

З рахунком 2:0 здолали Долину, 4:1 – команду з Ціневи і фінальною крапкою стала суха перемога над командою з Брошнева-Осади із рахунком 4:0.

Наступний, обласний етап змагань із футзалу в рамках всеукраїнських спортивних ігор «Пліч-о-пліч» стартує у травні.