Комісія МОЗ не знайшла на Прикарпатті порушень при лікуванні хворих на COVID-19

Суспільство

Минулого тижня на Прикарпаття приїхала комісія Міністерства охорони здоров’я, щоб провести перевірку щодо померлих, в яких виявили коронавірусну інфекцію. Та жодних порушень у роботі прикарпатських медиків не знайшли.


Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, передає Суспільне.

Влада області та міста не приховує реальну кількість хворих на COVID-19, каже Руслан Марцінків. Перевірка Міністерства охорони здоров’я це довела.

“Перевірка Міністерства підтвердила, що наші лікарі – молодці, що вони все, що могли, робили. У нас немає, як в інших областях, прихованої інформації, коли смертні випадки списують на інші супутні захворювання. Справді, більшість осіб, які відійшли, вони мали супутні захворювання. Маємо великі трагедії. Минулий тиждень був одним із найважчих протягом пандемії коронавірусу, маємо найбільшу смертність за останні тижні”, – сказав Руслан Марцінків.

До слова, перевірка МОЗ вирушила в Івано-Франківську область, яка лідирує за кількістю смертей від COVID-19, щоб перевірити кожен летальний випадок, а також надати рекомендації медикам. Про це на брифінгу десятого квітня повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.Переглядів: 170
banner