Комісія з присудження обласної премії імені Івана Косика визначила цьогорічних переможців
Заступниця голови обласної державної адміністрації Крістіна Торган та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій провели засідання комісії з присудження обласної премії імені Івана Косика в галузі управління та організації системи освіти.
Пише Голос-Інфо, посилаючись на ОВА
За результатами голосування, переможцями стали:
– у номінації «Керівник структурного підрозділу з питань освіти» – начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради Руслана Дідик;
– у номінації «Керівник закладу дошкільної та позашкільної освіти» – директорка Дзвиняцького закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Дзвиняцької сільської ради Іванна Михайленко;
– у номінації «Керівник закладу загальної середньої освіти» – директорка Рогатинського ліцею №1 Рогатинської міської ради Мирослава Генега;
– у номінації «Керівник закладу професійної, фахової передвищої та вищої освіти» – ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігор Чудик.
Зазначимо, що премія імені Івана Косика присуджується одноразово з метою відзначення працівників освітянської галузі, а саме – керівників, які внесли значний вклад в організацію та вдосконалення функціонування й розвитку системи управління освітою Прикарпаття. Премія заснована 2008 року.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 327


