Кому не варто дарувати букет з червоних квітів і чим їх можна замінити

Культура

Люди, яким не слід дарувати червоні квіти.

Букет з червоних квітів, а особливо троянд, виглядає шикарно і урочисто. Правда, щоб не потрапити в незручну ситуацію, дарувати його варто тільки своїм коханим. Так ви продемонструєте свої почуття, навіть нескромні. Якщо ж хочете купити букет для подруги, начальниці або дочки свого приятеля, вибирайте інші відтінки, які не натякають на ваші таємні почуття.

Некоханим

Червоний колір асоціюється з коханням, пристрастю, потягом, палкими почуттями. Ми даруємо нашим коханим червоні троянди, показуючи, що є почуття. Навіть на перше побачення жінці можна принести червоні квіти: вона зрозуміє, що ви показуєте своє ставлення до неї.

Між тим, дарувати некоханим, букети полум’яних відтінків — ознака поганого тону. Адже друга людина може помилково вирішити, що вам небайдужа. Якщо хочете порадувати на свято колегу, подругу, сусідку або просто знайому, вибирайте білі, рожеві, коралові, навіть фіолетові. Або ж у складі букета може бути 1 червона троянда: це не викличе таких сильних емоцій, думок.

Коли жінка отримує від чоловіка червоні троянди, вона чекає наступних кроків. Подарунок навіть зобов’язує її звернути особливу увагу на чоловіка. Своїм даром ви можете сформувати непотрібні ілюзії.

Особливо неприємно, якщо колега або подруга у вас закохані, але ви не можете відповісти взаємністю. Тоді навіть така дрібниця стане дуже болючим і неприємним нагадуванням про байдужість коханої людини.

Начальству

Ще одне значення червоних, темно-бордових композицій — захоплення саме жіночими або чоловічими якостями. Той хто дарує розглядає обдаровуваного, як об’єкт, який підкреслює красу жінки або силу чоловіка. Це завжди заклик до пристрасті, бажання розкрити свої почуття.

Для кожного з нас це, звичайно, очевидно навіть без пояснень. Якщо підлеглий підносить великий букет червоних квітів, або навіть всього 1 троянду, це сприймається, як підлабузництво. Можна потрапити в дуже неприємну, двозначну ситуацію.

Такий презент може бути або неправильно витлумачений, або викличе бурю пліток в колективі. Особливо, якщо молодий колега дарує начальниці в роках такий подарунок з явним натяком на пристрасні почуття. Ви можете сильно зіпсувати свою репутацію в колективі, якщо не переглянете своє ставлення до подарунків.

Краще вибирати білі лілії, композиції світлих тонів, підійдуть навіть чайні троянди, тюльпани, анемони. Жінкам значно старшим можна піднести рожеві або білі гвоздики.

Молодим дівчатам

Якщо дорослий чоловік дарує молоденькій дівчині червоні квіти, це завжди трохи бентежить. Молодим дівчатам 15-19 років краще купувати рожеві, коралові, чайні троянди, білі хризантеми, ніжні лілії. Тоді ви лише підкреслите повагу до її невинності, недосвідченість. Це батьковий дар, він буде сприйматися нормально.

Але букет з червоних троянд змусить молоду дівчину почервоніти, адже простий знак уваги буде вважатися непристойним натяком від дорослої людини. Це, знову ж таки, прагнення володіти нею, показує пристрасні наміри, бажання. Ви змусите червоніти та бентежитися саму винуватицю торжества.

Якщо ж ровесник ставиться серйозно, подарувати одну, навіть кілька червоних квітів буде доречно. Хоча для дівчат до 20 років більше підійдуть ніжні пастельні кольори.

Заміжнім

Чужим жінкам краще не подавати такий подарунок: це може викликати суперечки між членами сім’ї. Адже чоловік теж бачить червоний букет ясним знаком потягу, пристрасті, бажання володіти його жінкою. Ви можете викликати справжній скандал, якщо купите чужій дружині такий презент, особливо, якщо це великий, пишний букет. Звичайно, жінці буде приємно, а от її чоловікові не дуже.

Квіти в даному випадку можуть бути сприйняті чоловіком, як натяк на серйозне відношення до його дружини, таємну пристрасть.

Якщо хочете порадувати заміжню жінку, ідеальним подарунком стануть польові квіти, кали. Вони досить нейтральні, не викликають підозр у вірності дружини. Це просто знак поваги, захоплення, дружби.

Забобонним

Забобонним людям теж краще не робити таких подарунків. Червоні рослини в букеті або в горщику, за прикметами, дому приносять нещастя, а в обдаровуваного віднімають життєву енергію, можуть навіть серйозно нашкодити. Чим довше вони будуть перебувати вдома, тим гірше. Хтось бачить в цьому жесті бажання дарувальника нашкодити йому. Виявилося, багато хто вірить, що це може бути так.

Деякі жінки навіть бояться нести подарунок додому. Вони викидають його по дорозі, залишають у під’їздах. Завжди прикро, коли ви хотіли зробити приємне, але виходить, що образили людину. Але що поробиш, прикмета існує вже кілька століть.

Квіти — один з найкращих подарунків для жінки з давніх часів. А ще це дар, що говорить про почуття дарувальника. Щоб не потрапити в халепу, потрібно навчитися розуміти особливу мову квітів, яка відразу видає наміри дарувальника. Деякі з них можуть бути вельми красномовні.

ДжерелоПереглядів: 779
banner