Комунальники продовжують боротьбу з борщівником на Коломийщині (ФОТО)

Надзвичайні ситуації, Суспільство

Комунальники та муніципальна інспекція Коломиї продовжують боротися із борщівником, проводити рейди та виявляти місця, де він росте.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Коломийську міську раду.


Комунальні підприємства продовжують косити борщівник на цвинтарі на Довбуша, на вулицях Франка (площа 670 м. кв.) та на Достоєвського (площа 1670 м. кв.), в Шепарівцях, Іванівцях, Раківчику. Також зі старостами сіл погоджено майбутні графіки косіння.
“Наші інспектори перевіряють територію громади. Де є приватні ділянки, попереджують власників про потребу знищити рослину. До прикладу, біля Коломийської автошколи ТСОУ борщівник захопив велику територію – 0,3 га. Керівника попросили вжити заходів. Він вирішив скористатись послугами скошування борщівника від КП «Зеленосвіт». Також вже видано чотири приписи щодо знищення борщівника на приватних територіях. Встановлюються власники багатьох інших ділянок, де росте небезпечна рослина. Робота триває як у Коломиї, так і в кожному селі громади.”

Нагадуємо,  повідомляйте про борщівник у Telegram-боті «Стоп борщівник Коломия»: https://t.me/BorshchivnykEcoteamKolomyiaBot. Інформацію також можна подати за посиланням: https://forms.gle/yXk52oqcaJp4Y6nW8 або за номером «гарячої лінії» 0 800 50 33 03.Переглядів: 479
banner