Короткий огляд рушниці Stevens 555E (ВІДЕО)

Технології

Американська компанія Stevens Arms, якою володіє легендарна Savage Arms, випустила нову бюджетну двоствольну рушницю з вертикальним розміщенням стволів – Stevens 555E.

Новинка представлена у проміжному 16 калібрі з патронником під гільзи довжиною 70 мм. Вона є також найдорожчою версією у модельному ряді 555.

Серед основних особливостей – преміальний приклад з горіха, філігранне лазерне гравіювання, автоежектор, хромований ствол та легка алюмінієва ствольна коробка, армована сталлю. Рушниця має один спусковий гачок та селектор для перемикання стволів.

Рушниця Stevens 555E має хромований ствол довжиною 28 дюймів, легка у користуванні та дуже точна.Рушниця Stevens 555E має хромований ствол довжиною 28 дюймів, легка у користуванні та дуже точна.

Важить рушниця трохи менше 3 кг, тому вона дуже легка у користуванні, і її можна носити на плечі хоч цілий день. Мала вага дещо збільшила силу віддачі, проте навіть з потужними набоями плече вона нікому на відіб’є.

Рушниця виготовляється у Туреччині, тому коштує близько $500, що ніяк не позначилось на її якості. Вона дуже легка, точна, та має відмінний УСМ.

Рушниця відмінно справилась з заводськими набоями різної потужності.

 
 


Переглядів: 197
banner