Корисні поради, які допоможуть правильно сфотографувати автомобіль для продажу

Технології

Розповідаємо, як продати машину ще до зустрічі з покупцем.

Продаж автомобіля — тривалий процес. Однак є один перевірений секрет, як його прискорити. Для цього потрібно зробити «правильні» фотографії.

Існують деякі рекомендації, які будуть корисні багатьом автовласникам.

Правильне місце

Будь-яка автофотосесія передбачає ретельне продумування фону. Бажано уникати непотрібних деталей і предметів при зйомці. Краще обрати природну обстановку з хорошим освітленням. Наприклад, на дорозі або стоянці.

Також якщо сфотографувати автомобіль біля гаража, відбою від потенційних покупців не буде, оскільки такий фон натякне, що авто зберігалося не на вулиці, а в закритому приміщенні.

Правильне освітлення

Найважливіший критерій якісного і привабливого фото — правильно підібране освітлення. Найкраще робити знімки при природному денному світлі.

Оптимальним періодом є період після сходу або заходу сонця. Якщо фотографувати автомобіль в обід, на знімках будуть присутні яскраві тіні, а кузов виглядатиме блідим і тьмяним. Найкращий варіант для того, щоб фарба виглядала соковито і яскраво — час перед заходом.

Правильний ракурс

Для того, щоб оголошення привернуло увагу клієнтів, потрібно обрати відповідний ракурс зйомки. Для повного огляду автомобіля треба сфотографувати його з передньої, задньої та бічних сторін. Також можна додати кілька фото з кута.

При створенні фото з кута, слід переконатися, що в кадр не потрапляють сторонні предмети і об’єкти. Вони можуть відводити увагу від самого автомобіля.

Які деталі потрібно фотографувати

Не всі власники знають, які деталі обов’язково повинні потрапляти в ракурс об’єктива.

Перше — кузов і салон. Перед фотосесією необхідно ретельно вимити машину. Нікому не буде цікаво дивитися на брудне авто, адже у покупця відразу створюється враження про рівень догляду за автомобілем.

Друге — колеса. Для вдалої фотографії, колеса краще вивернути в бік, щоб було видно диски і ковпаки.

Третє — приладова панель і кермо. На такий фотографії варто обирати ракурс, при якому буде добре видно кермо з логотипом і приладову панель.

Четверте — дефекти. Багато власників при продажу не роблять акцент на пошкодження кузова. Однак, якщо викласти фото з видимим дефектом, у покупця буде краще відношення до вас, і ви зарекомендуєте себе чесним продавцем.

Також не потрібно забувати, що фотографувати двигун потрібно в чистому вигляді. Недоглянутий елемент може викликати негативне враження про весь автомобіль в цілому.

Під час зйомки деяких автомобілів, ракурс з рівня фар може надати грізний та серйозніший вигляд.

Підсумок

Продати автомобіль можна швидко, знаючи основи правильної фотографії. Головне при цьому — показувати покупцеві не лише позитивні сторони автомобіля, але і пошкоджені, якщо вони є.

ДжерелоПереглядів: 303
banner