Косметика на основі вина: як вона працює

Територія успіху

Що саме вино робить зі шкірою.

Вино може бути не лише в твоєму келиху, але і на твоєму обличчі. Причому, другий варіант, на відміну від першого, не загрожує тобі прищиками і сухістю. Розповідаємо, як це працює.

Чим взагалі корисне вино

Впевнені, ви чули щось про дослідження про користь вина для здоров’я. Такі роботи дійсно існують. Більше того, їх досить багато. Мова в них, зазвичай, йде про те, що вино (переважно червоне) позитивно впливає на багато систем організму — від серця і судин до, все вірно, зовнішнього вигляду вашої шкіри.

Але з такими роботами є проблема: вчені раз по раз повторюють, що ризики, пов’язані з вживанням алкоголю, ніколи не переважать бонуси, які можуть дати нам антиоксидантні сполуки в його складі. Ось чому наносити вино на шкіру — більш безпечна практика.

Що саме вино робить зі шкірою

Перш за все, вино впливає на шкіру кислотами. Трьома основними, які містяться у винограді, є винна, яблучна і лимонна кислоти. Косметологи використовують яблучну кислоту, щоб збалансувати рН шкіри і збільшити її зволоженість. Решта кислоти допоможуть впоратися з акне, пігментацією, сухістю і навіть зменшити видимість зморшок. Для цього, зрозуміло, вони мають бути поміщені в продукт в правильних концентраціях.

Але головна суперзірка винної косметики — це, звичайно, ресвератрол. Антиоксидант, що міститься в червоному винограді, вміє захищати клітини від вільних радикалів, які відповідальні за нерівний тон шкіри, пігментні плями і зморшки. Як показують дослідження, захисні ефекти ресвератролу проти УФ-випромінювання допомагають зменшити окислювальний стрес і, якщо йти далі, знизити ризик раку шкіри. Так що цей компонент у всіх сенсах унікальний (хоча, будемо справедливі, знайти його можна не лише у винограді, але також в шкірці деяких інших ягід — лохини, журавлини, чорниці).

А ще у вині є глутатіон, який теж грає дуже важливу роль в запобіганні окисного пошкодження шкіри і, на замітку, володіє доведеними освітлюючими властивостями.

Які продукти з вином варто використовувати

Будь-які. Так, це досить сильний, але при цьому зовсім не агресивний компонент, який відмінно поєднується з іншими інгредієнтами в складі косметичних засобів. Ось чому ви можете використовувати сироватки, маски або лосьйони з вином без побоювань. Єдине, не забувайте стежити за реакцією шкіри на застосування засобу — тому що індивідуальні її особливості ніхто не відміняв.

ДжерелоПереглядів: 203
banner