Кращих прикарпатських рятувальників нагородили почесними грамотами (ФОТО)

Суспільство
У Головному управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області відбулися заходи з нагоди 25-ї річниці Конституції України, пише Голос-Інфо.


Учора, 25 червня, в Головному управлінні ДСНС в області відбулися урочисті заходи з нагоди 25-ої річниці Конституції України. Керівництво та особовий склад зібралися для того, щоб вшанувати чергову річницю Основного Закону нашої країни.


Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності країни. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.


Виступаючи перед присутніми, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС в області Ігор Оксентюк, підкреслив, що Конституція України, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпила ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.
Під час заходів особовому складу зачитали привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна.


З нагоди цієї урочистої події грамотами Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Головного управління ДСНС в області, Почесними грамотами ОДА було нагороджено кращих працівників Головного управління.
На зображенні може бути: ювелірні вироби
На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
Немає опису світлини.


Переглядів: 183
banner