Крихівецька парафія провела відпочинкові заходи для найменших парафіян

Суспільство

Упродовж січня та лютого парафія святих Кирила і Методія, що у с. Крихівці, Південного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, провела спортивно-відпочинкові заходи для дітей, слідуючи порадам святого Папи Івана Павла II та святого Івана Боско.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.


Як розповідає о. Йосафат, великий італійський святий Іван Боско вважав, що для дітей та молоді, час, який проводиться з ними у різноманітних іграх та розмовах, є не менш важливим, ніж навчання чи молитва. А святий Папа Іван Павло II казав, що спорт є «школою життя», яка гармонійно розвиває тіло та дух, сприяючи вихованню таких чеснот, як витривалість, мужність, жертовність, товариськість.

«Беручи до уваги поради цих двох великих святих, ми з дітьми, підлітками та молоддю нашої парафії протягом січня-лютого мали декілька спортивно-відпочинкових заходів», — додає о. Йосафат, розповідаючи про відпочинкові події, що відбулися у парафіяльній спільноті:

— поїздка з переможцями зимового ораторію св. Івана Боско на льодову арену до Калуша (участь взяли 15 дітей);

— похід з аніматорами, які допомагали на ораторію, до кінотеатру на перегляд мультфільму (участь взяли 30 дітей);

— поїздка до Буковелю на лижі й ковзани, як нагороду для підлітків та молоді, що з колядою і вертепом несли радісну новину про Різдво Христове парафіянам.

«І тим самим — пожертви діти розділили на особливі потреби – для Збройних сил України та Центру соціального служіння й на свої маленькі витрати», — підкреслює душпастир.

Також до цієї поїздки долучилися всі бажаючі — ті, хто люблять активний відпочинок.

«Дякуємо Богові за наших дітей, підлітків та молодь, які беруть активну участь в житті Церкви та допомагають у всіх парафіяльних заходах! Дякуючи батькам, ми бачимо багато дітей й молоді в нашому храмі на молитві. Від батьків залежить дуже багато, і тому ми радіємо, що є багато свідомих батьків, які в цьому світі “релятивізму” та “субʼєктивності” вибирають стиль християнського виховання своїх дітей і спільно з Церквою стараються про добре виховання — в любові до Господа Бога і до своїх ближніх», — підсумовує священнослужитель.



Переглядів: 144