Людмила Сірко взяла участь у роботі виїзного засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва

Суспільство

Сьогодні у Надвірнянській райдержадміністрації провели виїзне засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва, у якому взяла участь заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


Під час засідання йшлося про залучення до співпраці грантодавців, актуальні та пріоритетні напрями співпраці з міжнародними благодійними організаціями, питання співпраці із міжнародними фондами – а це розробка проєктів енергозбереження, встановлення гідростанцій, розвитку «зеленої» енергетики, інвестиційного клімату, індустріальних парків та багато іншого.


«Івано-Франківська обласна державна адміністрація ефективно співпрацює із міжнародними донорами, благодійними, гуманітарними фондами та волонтерами. І все це завдяки роботі регіонального офісу міжнародного співробітництва. Об’єднавши зусилля, ми підтримуємо наших військових, ВПО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, паліативних хворих та малозабезпечених людей. А ще реалізовуємо проєкти, які стосуються розвитку економічних можливостей Прикарпаття, релокованого малого та середнього бізнесу», – зазначила Людмила Сірко.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва створений при Івано-Франківській облдержадміністрації та ефективно працює з червня 2023 року та має вже значні досягнення в роботі. У межах діяльності Офісу відбулося понад 60 зустрічей із міжнародними партнерами, які допомагають виконувати ті важливі завдання, які ставить перед суспільство.


Мовилося про підготовку до Міжнародного форуму «Івано-Франківська область – надійний партнер» та опрацювання діалогових напрямів, які обговорюватимуться. Захід організовується в рамках проєкту GIZ/ПРООН «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку» та відбуватиметься на Івано-Франківщині цьогоріч у вересні.


Засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва в Івано-Франківській області, до якого долучилися директор департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад ОДА Олександр Зрайко, заступник голови Надвірнянської районної військової адміністрації Ростислав Стасько, керівники територіальних громад району та структурних підрозділів РДА, відбулося у форматі дискусії, де учасники поділилися цікавим досвідом співпраці із міжнародними партнерами та отримали інформацію для розробки перспективних проєктів, які впроваджуватимуться у територіальних громадах Надвірнянського району.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 126
banner