Людмила Сірко зустрілася з представниками Альбертсько-Української комерційної палати

Суспільство

Про життя області в умовах військового часу, допомогу внутрішньо переміщеним людям, малозабезпеченим, захист дітей, впровадження грантових проєктів спільно із міжнародними благодійними організаціями та низку інших важливих напрямків йшлося сьогодні під час зустрічі заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко із представниками Альбертсько-Української комерційної палати (Канада).


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Розпочинаючи зустріч Людмила Сірко зауважила, що надзвичайно важлива підтримка міжнародних організацій, благодійних фондів щодо впровадження спільних гуманітарних проєктів.


«Івано-Франківська обласна державна (військова) адміністрація налагодила ефективну роботу із 118 донорами з числа міжнародних організацій, благодійними, гуманітарними фондами та волонтерами. Об’єднавши зусилля, разом впроваджуються важлива задля підтримки ВПО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, геріатричних хворих, малозабезпечених людей. Загалом й ті, які стосуються розвитку економічних можливостей Прикарпаття, релокованого малого та середнього бізнесу», – зазначила Людмила Сірко.


Посадовиця зауважила, що з початком повномасштабної війни росії проти України загострилася проблема захисту ментального здоров’я. Такі чинники, як участь у бойових діях або перебування в прифронтовій зоні, окупації, значно підвищують уразливість наших співгромадян до психосоціального стресу та сприяють поширенню психічних розладів. Зараз реалізовуємо проєкти щодо підтримки психосоціального здоров’я прикарпатців, переселенців, військовослужбовців Збройних сил України. Важливо, що у цьому напрямку налагоджена співпраця із партнерами з Японії, Польщі, Німеччини, Канади.


Президент Альбертсько-Української комерційної палати Віталій Мілентьєв та виконавчий директор Альбертсько-Української комерційної палати в України Андрій Юзюк розповіли про можливості співпраці з Канадою, налагодження комунікацій задля реалізації нових інноваційних проєктів та подальшу спільну поетапну роботу. Наголошувалося, що саме ця зустріч – це необхідне спілкування задля визначення потреб усіх прикарпатців, ВПО та військовослужбовців.


Йшлося й про надання необхідної психологічної допомоги , співпрацю із міжнародними партнерами щодо впровадження до цієї роботи нових методів, проблемні питання щодо проведення поточних, капітальних ремонтів приміщень, де проживатимуть ВПО, а також будівництво реабілітаційного центру на Прикарпатті та оснащення його сучасним обладнанням, надання необхідних послуг із відновлення, реабілітації військових задля їх швидкого повернення до звичного життя.


Представники міжнародної організації висловили готовність працювати із Івано-Франківською ОВА та розповіли про власні можливості реалізації дієвих проєктів.


Своєю чергою Людмила Сірко відзначила важливий внесок Альбертсько-Української комерційної палати у напрямку підтримки Івано-Франківщини та зауважила, що ця організація ніколи не залишається осторонь щодо допомоги тим, хто найбільше її потребує. Під час робочої зустрічі сторони домовилися надалі співпрацювати та реалізовувати нові спільні проєкти.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 334
banner