M.R. New System Arms: креативність без меж

Технології

Невеличка зброярська фірма під назвою M.R. New System Arms з італійського містечка Б’єлла має у своєму портфоліо декілька цікавих та унікальних екземплярів вогнепальної зброї.

Згідно інформації на сайті, фірму було засновано 1988 р. чоловіком на ім’я Марко Рігідо, і він є її єдиним працівником. За ці роки він розробив близько 40 унікальних одиниць зброї, які він створює для своїх клієнтів. Поглянемо на найцікавіші з них.

Револьвер Cucciolo під набій .728 MR

Револьвер Cucciolo та Smith & Wesson J-Frame для порівняння.Револьвер Cucciolo та Smith & Wesson J-Frame для порівняння.

З італійської cucciolo можна перекласти, як цуценя. Револьвер 12 калібру має барабан на 5 набоїв .728 MR.

Барабан револьвера має товсті стінки.Барабан револьвера має товсті стінки.

Робочий тиск цього набою сягає 1800 Бар, тому його куля розвиває дульну енергію, яку можна порівняти з тією, що розвивають експрес-штуцери.

Процес заряджання револьвера Cucciolo.Процес заряджання револьвера Cucciolo.

Барабан револьвера важить 3,6 кг, а загальна вага – 12,5 кг. Завдяки цьому, а також артилерійському ДТК, револьвер, за словами творця, має помірну силу віддачі.

Універсальна рушниця

Ідея створити цю рушницю народилась у Марко під час дискусії з професійним мисливцем під час сафарі. Основна ідея – отримати компактну рушницю для захисту від представників великих котячих.

Тому Марко створив двоствольну рушницю з вертикальним розміщенням стволів з дульною насадкою парадокс під набій .728 MR, яка важить всього 3,5 кг.

Дві Універсальні рушниці з різними набоями.Дві Універсальні рушниці з різними набоями.

Ця рушниця може працювати як з потужними набоями з кулями для полювання, так і зі шротом для захисту від звірів, а також для полювання на невелику здобич та пташок.

Гільзи 12 калібру та спеціальна куля для набою .728 MR.Гільзи 12 калібру та спеціальна куля для набою .728 MR.

На практиці потужні набої .728 MR несумісні з такою легкою рушницею без ДТК, тому такі кулі краще споряджати в 3,5-дюймові гільзи з робочим тиском 1000 Бар. Деякі такі заряди з таким тиском перевищують дульну енергію набою .458 Winchester Magnum, яка сягає 6,800 Дж.

Гвинтівка з ковзним затвором калібру 1000

Метою створення цієї надпотужної гвинтівки було забрати звання найпотужнішого мисливського набою у .700 Nitro Express (та .750 NE від іншого італійського виробника). Куля вагою 2000 гранів має початкову швидкість у 609 м/c та виробляє 48 Кдж енергії.

Гвинтівка калібру 1000.Гвинтівка калібру 1000.

Гвинтівка має магазин на 3 набої, і за словами Марко, користується популярністю у деяких заможних колекціонерів з Близького Сходу. На жаль, в Італії вона не отримала зелене світло на комерційне виробництво, так як була забракована «Національним каталогом зброї».

Масивний затвор під не менш масивний набій 1000 MR.Масивний затвор під не менш масивний набій 1000 MR.

Конверсійні набори з системою відведення порохових газів для пістолетів

Пістолет M1911 з системою відведення порохових газів.Пістолет M1911 з системою відведення порохових газів.

Не оминув увагою Марко і пістолети, зосередившись на конверсійних наборах. Він вирішив додати влучності пістолетам M1911 та CZ 75, обладнавши їх фіксованими стволами та системою відведення порохових газів.

Система відведення порохових газів для пістолетів на базі M1911.Система відведення порохових газів для пістолетів на базі M1911.

Система відведення порохових газів для пістолетів на базі CZ 75.Система відведення порохових газів для пістолетів на базі CZ 75.

«Носимий» пістолет

Даний проект знаходиться на стадії прототипу, і являє собою вже знайомий «носимий» пістолет, який стріляє натисканням великого пальця руки.

Прототип «носимого» пістолета.Прототип «носимого» пістолета.

Купчастість попадань з «носимого» пістолета.Купчастість попадань з «носимого» пістолета.

Даний прототип пропонує компактний дизайн та швидкий доступ, але він ще не дуже підходить для прихованого носіння.

Один з прототипів «носимого» пістолета.Один з прототипів «носимого» пістолета.

Один з прототипів «носимого» пістолета.Один з прототипів «носимого» пістолета.

Один з прототипів «носимого» пістолета.Один з прототипів «носимого» пістолета.

Інші проекти

Фірма також має у своєму портфоліо і більш традиційну мисливську зброю.

Експрес-штуцер з горизонтальним розміщенням стволів під набій .470 NE.Експрес-штуцер з горизонтальним розміщенням стволів під набій .470 NE.

Гвинтівка з ковзним затвором під набій .458 WM.Гвинтівка з ковзним затвором під набій .458 WM.

Експрес-штуцер з горизонтальним розміщенням стволів з відкритими курками.Експрес-штуцер з горизонтальним розміщенням стволів з відкритими курками.

ДжерелоПереглядів: 184