Майже 150 тисяч гривень видурив шахрай у чоловіка: поліцейські Прикарпаття розпочали кримінальне провадження

Суспільство

Однієї телефонної розмови вистачило шахраю, щоб ошукати 31- річного мешканця Косова. Зловмисник видурив у чоловіка заощадження, а опісля зник. Поліцейські проводять досудове розслідування.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліція Івано-Франківської області


До косівських правоохоронців звернувся місцевий мешканець, який повідомив, що його ошукав невідомий аферист.


Як вдалося з’ясувати поліцейським, шахрай телефонував чоловіку ще у січні. Невідомий чоловік представився працівником банку та запропонував стати власником депозитного рахунку на якому він зможе зберігати заощадження, а за деякий час вивести їх з відсотками. Довірливий косівчанин погодився. І за деякий час кількома платежами скинув на невідомий рахунок майже 150 тисяч гривень. Однак з часом повернути їх не зміг. Псевдо банківський працівник зник разом із заощадженнями.


За цим фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України
Аби не стати жертвою шахраїв, дотримуйтесь наступних порад:
  • Будьте пильними. Не довіряйте словам невідомих співрозмовників, сумнівним смс, а тим більше випадковим виграшам. Будь-яка інформація підлягає ОБОВ’ЯЗКОВІЙ перевірці.
  • Не переказуйте кошти на банківські картки та мобільні рахунки, не розголошуйте конфіденційну інформацію про свою картку (номер та пін-код);
  • Усі банківські операції здійснюйте лише в банківських установах.
  • Розповідайте про можливі схеми аферистів своїм рідним, особливо людям поважного віку, аби вберегти їх від небажаних витрат.


Переглядів: 359
banner