Маленька чорна сукня — найкрасивіша культова річ у жіночій шафі

Територія успіху

Чому вона повинна бути у кожної жінки?

Повноцінний гардероб дуже складно уявити без маленького чорного плаття. Цей легендарний наряд, завдяки Коко Шанель, вже майже століття займає одне з найбільш почесних місць в індустрії моди. Модель простого крою і стриманого відтінку настільки ефектно підкреслює жіночу красу в будь-якій обстановці, що альтернативу йому уявити неможливо.

Історія маленької чорної сукні

З’явилося маленьке чорне плаття з легкої руки приголомшливої Коко Шанель в далекому 1926 році. Його презентація справила ефект бомби, що розірвалася. У консервативному суспільстві того часу чорний колір вважався виключно траурним і не використовувався для повсякденних нарядів. Інша причина, по якій модель була прийнята зі шквалом критики — простий крій здавався занадто бідним. Його називали жебрацьким, сирітським і пророкували забуття. Але все сталося інакше — плаття лаконічного крою дуже швидко стало популярним.

Сучасні дизайнери, взявши за основу традиційний фасон, кожен сезон створюють безліч моделей, що відрізняються довжиною, глибиною вирізів і іншими елементами. Але серед цього достатку виділяють класичні моделі, які вважаються базовими і ніколи не виходять з моди: Shift Dress, плаття-кльош або трапеція, плаття з запахом, плаття-футляр.

Рекомендації по вибору

  1. Не економте — по фігурі відмінно сяде тільки плаття, пошите з якісних тканин. Так що зверніть пильну увагу на характеристики матеріалу і не скупіться.
  2. Враховуйте особливості фігури — критично оцініть силует і вибирайте модель, здатну підкреслити переваги і приховати недоліки.
  3. Приділіть увагу комфорту — сукня має бути не просто красивj., але і зручнj.. Ідеально підійде модель, що не сковує рухи і не заподіює дискомфорт.
  4. Віддавайте перевагу лаконічності — правильне маленьке чорне плаття не доповнено декором і помітними деталями. Воно максимально просте і елегантне.
  5. Вибирайте правильне декольте — якщо вам не дуже йде чорний, підбирайте сукні з глибокими вирізами по горловині.

Моделі, на які варто звернути увагуПереглядів: 195
banner