Мальтійці продовжують підтримувати постраждалих від війни дітей

Суспільство

Вже близько року волонтери Мальтійської служби допомоги відвідують діток, які відчули на собі наслідки ворожого протистояння, чию юність обпалила жорстока війна, яка триває на території нашої держави.


Пише Голос-Інфо з посиланням на  Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


Впродовж цих місяців волонтери МСД побували у притулках, санаторіях, закладах середньої освіти Прикарпаття, де провели для діток цікаві та захопливі заняття. Про це мальтійці пишуть на своїй фейсбук-сторінці.


«Відтепер малеча знає як надавати першу домедичну допомогу, вміє викладати свої емоції на аркуші паперу та вправно володіє пластиліном, розвиваючи дрібну моторику рук та позбавляючись від негативних думок», — зазначають благодійники.


«Такі заняття сприяють швидкому відновленню у часі складних моментів життя, дарують нових друзів та наділяють новими навичками. Кілька разів на тиждень діти мають змогу хоч на мить забути що таке війна, і поринути у щасливі миті дитинства», — йдеться у дописі.


Зазначимо, цей проєкт реалізує Мальтійська служба допомоги у Львові, Івано-Франківську, Берегово у співпраці з міжнародними партнерами. Зокрема, за підтримки Malteser International, Malteser in Deutschland, Johanniter-Unfall-Hilfe e.V., Aktion Deutschland Hilft та ін.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 362
banner