Марцінків обіцяє об’єднати бульвари до кінця 2020 року

Суспільство

В Івано-Франківську планують з’єднати Північний та Південний бульвари вже у 2020-му році.


Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Галичина.

«Поки що «каменем спотикання» є будинок по вул. Сонячна 51. Він невеликий – два поверхи і дві квартири. Одну з них місто викупило ще у 2018-му році, а щодо іншої понад рік тягнулася судова справа. Однак, не зважаючи на цю перешкоду з’єднання відбудеться, навіть постелено перший шар асфальтного вирівнюючого покриття. Також проектом передбачаються облаштування пішохідних тротуарів та велодоріжок шириною в 3 метри, автобусних зупинок, а також висадження дерев», – йдеться у повідомленні.

Ця ділянка проектується як магістраль загальноміського значення і має на меті забезпечити інтенсивність руху в межах 700-1000 одиниць автотранспорту за годину однією смугою руху.

Крім того, будівництво вулиці є необхідним для розвитку тролейбусного руху в Івано-Франківську. У міській раді запроектували тролейбусну лінію вулицями Гетьмана Мазепи – Південний бульвар – Північний бульвар.

«Роботи, не зважаючи на те що зараз зима – продовжуються. Погода нам сприяє. Ще за радянської влади було бажання об’єднати бульвари. А зараз настав час це здійснити.» – каже міський голова Руслан Марцінків.


Переглядів: 176
banner